• Водонагрівачі WILLER серії Elegance і Ultra стали надійніше

Водонагрівачі WILLER серії Elegance і Ultra стали надійніше

Торгова марка WILLER представляє оновлені водонагрівачі (бойлери) популярних серій Elegance і Ultra! Нові удосконалення серій Elegance і Ultra торкнулися матеріалу внутрішніх баків. Зараз вже доступні до продажу водонагрівачі Elegance і Ultra з баками з поліпшеної нержавіючої сталі!
18/10/2018 1677 Новини

Торгова марка WILLER представляє оновлені водонагрівачі (бойлери) популярних серій Elegance і Ultra!

Водонагрівачі серій Elegance і Ultra з внутрішніми баками з нержавіючої сталі давно користуються популярністю серед споживачів, тому ТМ WILLER продовжила удосконалення цих серій. Нові удосконалення серій Elegance і Ultra торкнулися матеріалу внутрішніх баків. Вже доступні до замовлення водонагрівачі Elegance і Ultra з баками з поліпшеною нержавіючої сталі! Нержавіюча сталь, з якої виготовлені внутрішні баки оновлених серій Elegance і Ultra має чудові антикорозійні властивості і механічну міцність. Ця сталь повністю відповідає гігієнічним вимогам, тому зазвичай використовується в харчовій, фармацевтичній і медичній сфері. А завдяки своїм поліпшеним антикорозійним властивостям ця нержавіюча сталь використовується навіть для роботи в розчинах більшості кислот.

Крім цього, зараз в водонагрівачах WILLER серій Elegance і Ultra встановлений збільшений магнієвий анод. Його корисна маса на 30% більше, ніж в попередніх моделях. Нагадуємо: магнієвий анод - важливий компонент електричного водонагрівача. Він захищає внутрішній бак від корозії, істотно продовжуючи термін експлуатації пристрою.

Оновлення та поліпшення споживчих характеристик торкнулося наступних моделей водонагрівачів: