Бойлери TIKIБойлери TIKI

Tiki Group, що входить до складу глобальної шведської корпорації NIBE Industrier з 2019 року, складається з компаній Tiki HVAC d.o.o., розташованій у Велені та заводу Tiki у Старій-Пазовій, Сербія. На додаток до відділів управління та продажів на заводі у Велені також є відділ досліджень та розробок, в якому працюють 30 першокласних фахівців.

Після свого заснування у 1951 році Tiki вперше розпочала виробництво у Любляні. До 2006 це була єдина фабрика Tiki, яка з 1978 входить до складу Gorenje Group.

З покупкою частини компанії Lifam Hidravlika (Лівниця та фабрика агромеханізації) у липні 2006 року було розпочато процес перенесення виробництва до Старої-Пазової.

У січні 2007 року в Старій-Пазові було зібрано перший водонагрівач, що складався з комплектуючих, виготовлених на заводі в Любляні. Восени 2007 року весь процес, від зварювання котлів до емалювання, проходив у Старій-Пазовій. До кінця 2010 року все виробництво побутової техніки Tiki було перенесено до Старої-Пазової.

З січня 2011 року завод Стара-Пазова є сучасним виробничим підприємством з більш ніж 500 співробітниками на загальній площі 11 га.

Понад 40 років завод Tiki Group виробляв водонагрівачі ТМ Gorenje, а у 2023 році планує виведення на ринок України водонагрівачів власної ТМ Tiki, зберігаючи традиції бездоганної якості, екологічності та енергоефективності.


У даній категорії немає товарів.

X
taratata