Всесвіт і WILLER такі різноманітні!

У 2015 році ми створили бренд WILLER. Тоді нами рухали амбіції та великий дистриб'юторський досвід. Ми заснували інноваційну компанію, яка мала мету забезпечити ринок корисними та якісними товарами, доступними кожному. Концепція ТМ WILLER – створення унікальної продукції. Сім років тому це була лише ідея, сьогодні – це реальність.

Надійна комплектація водонагрівачів всіляких форм та об'ємів, з сухим і мокрим теном, унікальні водонагрівачі з кольоровим декоративним покриттям і навіть дизайнерські чохли для бойлерів, ексклюзивно розроблені та запатентовані нашим винахідником (Патент № 14612). Лінійка наших передових рішень допоможе нагріти воду, прикрасити інтер'єр або сховати водонагрівач, приховавши його декоративним чохлом у загальній стилістиці ванної кімнати.

Наша міжнародна команда налічує десятки фахівців – менеджери, інженери, програмісти з України, Німеччини, США, Китаю та інших країн. П'ять різних заводів виробляють нашу продукцію за міжнародними стандартами якості ISO 9001, 14001 на автоматизованих лініях.

У 2020 році ТМ WILLER була зареєстрована у Німеччині (сертифікат WIPO №1597280). Наша компанія прагне бути креативною, створювати яскраві передові рішення для комфорту без кордонів. Ми постійно працюємо над підвищенням стандартів якості для наших рішень та зручності для наших покупців. Пропонуємо великий вибір, високу якість, передові рішення в т.ч. з урахуванням доповненої дійсності (AR). Найближчими роками ТМ WILLER планує вийти на нові ринки кліматичного та опалювального обладнання.

Будемо раді зустрічі з Вами у східноєвропейському офісі компанії МАККОН, що знаходиться в столиці України, м. Києві за адресою вул. Антона Цедіка, 12.

X
taratata